Groz Beckert
Generálním sponzorem JBP se od roku 2016 stala firma Groz-Beckert Czech. Pro Vás, kteří jméno Groz-Beckert nikdy neslyšeli nebo neví, že Groz-Beckert vyrábí jehly a nástroje do šicích a pletacích strojů, mám důležitou informaci: Pokud byste si měli teď svléknout vše, co ušily nebo upletly jehly od Groz-Beckert, většina z Vás by běžela jen ve spodním prádle. A vy co máte na sobě funkční spodní prádlo, vy byste buď neopustili šatny nebo byste běželi nazí. A bez bot. Groz-Beckert totiž šije svět. Bez Groz-Beckert do cíle nedoběhnete!

Město České Budějovice
Děkujeme za podporu projektu: – „Příspěvek na činnost ostatních mládežnických sportovních klubů“ Projekt tréninků naší mládeže byl v roce 2017 podporován a spolufinancován Statutárním městem České Budějovice“

Jihočeský kraj
Podpora sportu Krajského úřadu Jihočeského kraje zahrnuje mimo jiné dotační programy v pořádání veřejně přístupných sportovních aktivit.

Lipno
Lipno je jednou z nejoblíbenějších českých destinací pro rodinnou dovolenou nebo výlet. Letní sezona na Lipně je plná sportovního vyžití a odpočinku. Cyklistické výlety kolem jezera nebo pětikilometrová projížďka po lesním Floutrejlu, adrenalinový sjezd na terénních koloběžkách či pohodová plavba v elektročlunu po hladině Lipna. Veškeré potřebné vybavení naleznete v půjčovnách INTERSPORT Rent. Zážitkem bude také jízda na bobové dráze. Vyzkoušet můžete klasickou korýtkovou nebo horskou trasu. Dominantou Lipna je Stezka korunami stromů se 40 m vysokou věží, ze které jsou krásné výhledy do okolí i na vzdálené alpské vrcholky. Nedaleko ní naleznete unikátní rodinný park Království lesa. Na několika desítkách dřevěných atrakcí a prolézaček tu děti stráví hodiny dováděním, zatímco vy můžete relaxovat ve stínu šumavského lesa. Všechny lipenské zážitky najdete na www.lipno.info

STAVITELSTVÍ ZEEP s.r.o.
Společnost  byla založena před 20 lety v Jihočeském kraji. Mezi obory podnikání patří: výstavba bytových a nebytových budov, silniční nákladní doprava a maloobchodní činnost s novým zbožím ve specializovaných prodejnách.

Decathlon
Zabýváme se prodejem sportovního vybavení, oblečení a obuvi. Nabízíme nejrůznější opravy, údržbu nebo úpravy na míru sportovního  vybavení. Možnost vyzkoušení zboží před nákupem a zakoupení dárkových poukazů.

NEUBAUER & PARTNER s.r.o.
Advokátní kancelář NEUBAUER & PARTNER s.r.o., nabízí svým klientům komplexní právní servis v oblasti českého práva a zároveň na základě dlouhodobé praxe pro zahraniční klientelu, servis v oblasti právních vztahů zahraničních subjektů podnikajících v České republice, zejména komplexní právní servis v právních konzultacích, zastupování v soudních i mimosoudních sporech, zastupování v řízeních se správními úřady, přípravu a vypracování dokumentů dle potřeb klienta, právní rozbory a stanoviska v oblastech obchodního práva, bankovního práva, občanského práva, pracovního práva, insolvenčního práva, bytového práva, procesního práva, rodinného práva, trestního a správního práva.

IFC
Společnost IFC-EU s.r.o. je česká společnost zabývající se konzultační a poradenskou činností v oblasti pojištění a financí. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s velkým počtem pojišťoven, stavebních spořitelen, bank, ale i leasingových a investičních společností, jsme schopni našim klientům poskytovat velmi fundované informace díky, kterým dokážeme najít nejvhodnější a nejvýhodnější kombinace těchto produktů s ohledem na jejich potřeby. Snažíme se být vždy o krok napřed a přicházet s inovacemi, které mají přidanou hodnotu pro klienty. Pro členy JPB možnost slev na různé druhy pojištění včetně spoření do zlatých a stříbrných slitků.

Weyland Holz spol. s r.o.
Prodáváme stavební, truhlářské a exotické řezivo, konstrukční KVH a lepené BSH hranoly, podlahy, dveře, obkladové a podlahové palubky, spárovky, biodesky. Dále nabízíme modřínové a Thermowood fasádní obklady, překližky, lamino, OSB a pracovní desky, modřínové a exotické venkovní dřevěné terasy, a řadu dalších materiálů na bázi dřeva. Členové JBP mají u nás na veškerý sortiment 10% slevu.

Propom
Společnost Propom s.r.o. se od svého vzniku zabývá především prodejem pracovních oděvů a pracovní obuvi. Pracovní oděvy jsou vyráběny z velmi kvalitních textilií.

PCV Computers, s.r.o.
Společnost PCV Computers se specializuje na dovoz a distribuce hardware se zaměřením na síťové prvky, prodej a implementaci informačních systém Altus VARIO a IS KARAT, poskytování kompletní správy výpočetní techniky.

Kostax s.r.o.
Společnost KOstax spol. s r.o. od svého počátku působí v oblasti informačních technologií jakožto komplexní dodavatel informačních systémů. Hlavní náplní byl prodej výpočetní techniky a dodávky počítačových sítí.

Triexpert
Milujeme běhání, kola, triatlon. Jsme sportovci, nadšenci a taky prodejci pro tyto i jiné sporty. Partner Jihočeského klubu maratonců.

Ramissio
Na prvním místě jsou pro nás lidé a jejich spokojený život. Vydáváme se cestou zpět k přírodě a darům, které v sobě ukrývá. Vycházíme z filozofie zdravého životního stylu v kombinaci se třemi důležitými pilíři – přinášíme krásu a zdraví prostřednictvím našich produktů …

Anglo česká s.r.o.
Společnost dodává výrobky, které pomáhají zabezpečit čistotu a osobní hygienu v provozech. Od roku 1992 spolupracujeme s lidmi, kteří zajišťují provoz ve zdravotnických zařízeních, potravinářských výrobních provozech, strojírenství, stravovacích, ubytovacích, úklidových službách a na čerpacích stanicích a kteří denně řeší starosti s čistotou a hygienou.